NOVINKA 

POVOLANIE KŇAZA V ČASE KRÍZY

„Našim Vzorom je Kristus.“


NAŠA CENA: 11 €

Povolanie kňaza v čase krízy

François-Xavier Bustillo

Tvorivá vernosť

Časy, v ktorých sa lopotíme, nie sú jednoduché. Kňazi, veru aj oni, žijú svoju službu v čase neistôt. Tieto neistoty môžu vyvolávať obavy, ale aj nadšenie. Poslanie kňaza nespočíva v úspešnom zachraňovaní sveta vďaka misionárskej taktike a nejakým stratégiám. Kňaz uspeje, ak vášnivo prežíva svoje povolanie. Ak svet hlása produktivitu a úspech, evanjelium hlása plodnosť. 

Autor navrhuje vracať sa ku kňazskej vysviacke ako k prameňu, vďaka ktorému dokážeme reagovať na výzvy našich náročných čias. Krízy sú pre kňazov podnetom neobchádzať svoju ľudskosť, pestovať svoje vnútro, kultivovať svoje túžby a neudúšať svoje sny. Kňazstvo je úžasné poslanie, znamenie pre svet, ktorý sa hľadá.


Detaily

Počet strán: 227

Väzba: mäkká väzba

Rozmer: 140x210mm

Jazyk: slovenský

Rok vydania: 2023

Vydavateľ: V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže

ISBN: 978-80-972294-9-8

O autorovi

François Bustillo je františkán minorita. Svoju rehoľnú formáciu absolvoval v Padove (Taliansko) a v Katolíckom inštitúte v Toulouse (Francúzsko). V súčasnosti je predstaveným kláštora v Lurdoch. Je členom biskupskej rady Diecézy Tarbes a Lurdy a biskupským delegátom pre ochranu maloletých a zraniteľných osôb. Venuje sa prednáškovej činnosti a často vedie duchovné cvičenia. 

v ponuke JE AJ ĎALŠIA KNIHA Z NÁŠHO VYDAVATEĽSTVA

Život Ducha | Boh hovorí k srdcu človeka

pápež František, Franco Nardin

Ak chceme naozaj porozumieť človeku, tomu, čím žije, dôvodom jeho konania, je dôležité s ním vstúpiť do osobného dialógu. Rozprávať s ním, ale ešte viac nechať ho rozprávať a sústredene počúvať. Počuť naozaj to, čo hovorí, a nie to, čo si myslím, že hovorí. Táto kniha nesie toto pozvanie vo vzťahu k pápežovi, ktorý je pre mnohých „iný“, možno niekedy až „kontroverzný“... Kniha však nie je vedeckou prácou o pápežovi, ani neponúka odbornú teologickú analýzu jeho vyjadrení a pontifikátu, ale odhaľuje obraz, ktorý v jeho službe Cirkvi a svetu „maľuje“ medzi nami sám Boh. Pontifikát Svätého Otca Františka uprostred krízy, ktorú dnes ako ľudstvo žijeme, je naozaj prorockým činom Ducha volajúcim k nám, je záchrannou akciou Spasiteľa, ktorý aj dnes hľadá tých, čo sa stratili. A my nie sme len diváci, sme v centre tohto diania.

Často kladené otázky

Doprava, osobný odber, platby...

Je možný aj osobný odber knihy?

Samozrejme. Kniha je k dispozícii k osobnému odberu u nás vo V.I.A.C. (budova SINAJ CITAJ HUB, Trstená). V čase od 8:30-16:00. Aj pri osobnom odbere je potrebné vyplniť  objednávkový formulár.

Nájdete nás na adrese: Železničiarov 253/1, 028 01 Trstená 

Aké sú možnosti dopravy?

Na výber sú 2 možnosti doručenia:

Akým spôsobom môžem za objednávku zaplatiť?

Za objednávku môžete zaplatiť:

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu: obchod@ozviac.sk